Yavru Köpek Maması Tavsiye

Köpekler, özellikle gelişme ve büyüme çağında doğru beslenmeye ihtiyaç duyar. Köpeğin yavru olduğu dönemdeki beslenmesi ömür boyu onun yaşam kalitesini etkileyecektir. Yavru köpeklerin kuru mamaya başlama süreci, anne sütünden sonraki ilk beslenmesidir ve çok kritik bir dönemdir.

Yavru Köpek Maması Tavsiye

Yavru köpeğiniz, anne sütünden hemen sonra, 12 aylık olana kadarki dönemde doğru bir içerik ile hazırlanmıştı her zaman standart olan bir mamaya ihtiyaç duyar. yavru köpeklerin mide florası henüz çok gelişmemiştir. Midelerinde bulunan pulpaların gelişimi, midesinin içerisinde yaşayan ve köpeğinizin yaşam boyu yaşam kalitesini arttıracak olan mide florasına iyi bakmak gerekir.

Kuzu etli ve pirinçli özel içerikle hazırlanmış, Mr. Balky mama; hamsi yağı da içerir ve köpeğinizin gelişim sürecinde tam bir besleme sağlar. Pati gelişimi, kemik yapısının doğru büyümesi, diş yapısının oturması süreçlerinde Balky yanınızda!

Türkiye’nin GDO içermeyen ve yapay tatlandırıcı / kimyasal barındırmaya yavru köpek amması olan Balky, sizlere köpeğinizin büyüme sürecinde tam bir besleme sunmaktadır.Yavru köpek beslenmesi ile alakalı daha detaylı bilgi almak isterseniz, web sitemizin iletişim kısmından bize ulaşabilir; sorularınızı iletebilirsiniz. Köpek besleme uzmanlarımız ve veteriner hekimlerimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Yavru köpeğinizin ömür boyu sağlıklı ve doğru beslenmesi için Mr. Balky sizlere tam bir içerik sunar !!

İçiniz rahat olsun, biz sizin için her şeyi düşündük, besleme işi bizim işimiz, siz sadece köpeğiniz ile keyifli vakit geçirin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.