PB35 sıkça sorulan sorular a göz atalım:

Nasıl sipariş verebilirim?

Beğendiğin ürünleri sepetine ekle ve ödeme sayfasına git. Bilgilerini gir ve çıkan hesap bilgilerine ödemeni yap.

Ya da kredi kartın ile kolayca ödemeni yapabilirsin; kredi kartı ödemeleri için güvenilir bir sistem olan goshoppier ile anlaşmalı olarak çalışıyoruz.

(İstersen üye ol istersen misafir girişi ile sipariş ver)

Siparişim kaç gün içinde bana ulaşır?

Siparişini aynı gün kargo firmasına teslim ediyoruz ve 1 gün sonra sana ulaşmış oluyor. (Biz İzmir’deyiz ve genel olarak 1 iş gününde sana ulaşıyor ama çooook uzaklardan verdiysen siparişini bazen 2 günde de gidebiliyor)

Değişim ve iade yapabilir miyim?

Ürünlerimizin beden ölçülerini net bir şekilde belirttik yine de bedeni uymazsa tabii ki değişim yapıyoruz. Değişim için 3 gün içinde bize ulaşman gerekiyor. Ürünü giyilmemiş, üzerinde hiç bir değişme olmamış şekilde bize göndermen gerekiyor. Ürünü inceliyoruz ve sana uygun bedenli ürün gönderiyoruz. Not: değişimlerde kargo bedeli sana ait oluyor. İade yapmıyoruz.

Kapıda ödeme neden yapmıyorsunuz?

Şirket politikası olarak kapıda ödemeli çalışmama kararı aldık. Kapıda ödeme hizmet bedelleri çok yüksek çıkıyor ve müşterilerimize fazladan o bedeli ödetmek istemiyoruz. Ayrıca kapıda ödeme isteyen asılsız siparişlerin de önüne geçtik.

Sadece web sitenizden mi alışveriş yapabiliyoruz?

İstersen instagram sayfamızdan ya da whatsapp’tan da bize ulabilirsin.

Mesaj yolu ile de sipariş verebilirsin. Yoğunluk durumuna göre biz sana dönüş sağlıyoruz. Sormak istediğin soruları, aklına takılanları yanıtlamak için buradayız.

Mail adresimizden bize ulaşman da mümkün (merhaba@petbutik35.com)

Kargo Bedeli Ne Kadar?

Yurt İçi Kargo ile çalışıyoruz. Standart olarak tüm Türkiye’ye 10 TL kargo bedeli karşılığında siparişleri gönderiyoruz.

Arada sırada kargo ile ilgili kampanyalarımız oluyor, genelde instagram hesabımızdan duyurusunu yapıyoruz, takipte kalmanı öneririz. (@petbutik35)

Evcil Hayvanımın Fotoğraflarını Paylaşır Mısınız?

Kediler, köpekler, tavşanlar bizim canımız. Bizim butiğimizden almış olduğun aksesuar, kıyafet, ayakkabı ya da herhangi bir ürün ile evcil dostunun fotoğrafını bize istediğin yerden ulaştır. En yakın zamanda paylaşımını yapacağız.