Merhaba,

Ben Seçil, bana şans getiren biricik tavşanım Puppy’i giydirmekle başladı PetButik35 hikayem.

Ardından güzel kızım Bal da bu hikayemize ortak oldu. Birlikte güzel bir ekibiz. Bir tavşan ve bir kedi annesiyim, ancak sokaktaki sayısını bilmediğim patili dostlarımı da unutmamak gerek.

Evcil hayvanlara hizmet vererek sokaktaki canlarıma da mama desteği sağlıyorum. Bu sayede evde yaşayan patililer, sokaktaki kardeşlerine bir anlamda destek olmuş oluyor, çok ironik ve bir o kadar da güzel.

PetButik35 ailesi olarak ürünlerimizin %80 kadarını kendi şirin atölyemizde üretiyoruz. Kıyafetlerimizin tasarımları ve kumaş seçimleri tamamen bana ait.

Defalarca numuneler hazırlıyoruz, çizimleri yapılıyor, en ufak ayrıntılar bile benim için çok önemli.. Kıyafetlerimiz hazır olduktan sonra patili dostlarımız giymeye başladığında içimdeki heyecanı anlatmakla bitiremem herhalde. Bazen sokakta, bazen sosyal medyada kendi tasarımlarıma denk geldikçe mutluluktan ağzım kulaklarıma varıyor.

2014 yılında ‘Onun Tarzı, Senin Tarzın’ sloganıyla başlamıştım.

Yerli üretim ile kendi imzamı taşıyan tasarımlarımın satışını yapmak beni gururlandırıyor. Bu yolda emin adımlarla ilerliyorum. Perakende satışın yanı sıra toptan satışlara da başlamanın verdiği heyecanla hedeflerim çok büyük.

Web sitesi ve instagram satışlarımın dışında ben bir hayvan besleme uzmanıyım. Aynı zamanda veteriner teknikeriyim. Hayvanlara ve doğaya olan büyük aşkımı işimde, mesleğimde ve özel hayatımda sonuna kadar yaşıyorum:)

Bu yolda yanımda olup bana her türlü destek olan aileme ve  büyüklerime sonsuz saygılarımı sunuyorum.

Her güzel hikayemin başlangıcında yanımda olan sevgili oğlum Puppy’nin anısına..

Şubat 2011 – ∞