Yavru Kedi Maması Tavsiye

Yavrunuzun beslenmesi ile alakalı bir çok internet sitesinden ve çevrenizden araştırma yapabilirsiniz. Eve yavru kedi aldınız ve ne ile beslemeniz gerektiğini araştırıp en iyisi neyse onla başlamak ve devam etmek istersiniz. Kafanız karışmasın, internette çok fazla bilgi, kirliliği var. En iyi mamayı vermek ve yavrunuzun doğru gelişimini sağlamak tamamen size kalmış.

Yavru Kedi Maması Tavsiye konusu, bize en çok gelen sorulardan biri. Bu konuda, kedi besleme uzmanlarımız tarafından hazırlanmış özel formüllerimiz ile sizlere Mr. Balky ‘i sunuyoruz

Kedi mamanızı seçerken, kedinizin hassasiyetlerine dikkat etmelisiniz. Mr. Balky yavru kedi maması;

içeriğinde yapay tatlandırıcı ve GDO içermez. Bu anlamda kedinizde alerjik bir reaksiyona sebebiyet vermez. Gönlünüz rahat bir şekilde kedinizi Balky ile besleyebilirsiniz.

Balkylemeye hazırsanız, kurumsal web sitemizi ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Düzenli Balkyleyen kedilerin, tüyleri, ve cilt yapıları sağlıklı aklar. Geri dönüşlerimiz ve müşterilerimizden gelen tüm bildirimler bizim için oldukça değerlidir. Konu, yavru kedi olduğunda çok hassasız!

Yavru Kedi Maması Tavsiye

Kediniz mamasını seçerek ve beğenmeyerek yiyorsa; o mama taze olmayabilir. Kuru mamalarda sadece son kullanma tarih önemli değildir. Evet doğru duydunuz ! kedilerinizi beslerken mamanın sadece son tüketim tarihine bakmak doğru değil. Çünkü o mamanın bir de üretim tarihi var. Unutmayınız ki, mamalar ne kadar taze ise kediler de o kadar severek tüketir. Özellikle yurt dışından gelen mamalarda, gümrük süreçleri, dağıtım süreçleri vs araya girdiğinden, mamalar evinize; kedinin önüne gelene kadar ciddi bir süreçten geçiyor ve tazeliğini yitirebiliyor. Köpekler bu konuda o kadar hassas olmasa da kediler çok gurmedir. Kedilerin koku alma duyusu oldukça gelişmiştir.

 

Kediler kandıramazsınız 🙂

Tagged

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.