Blog

Türkiye’nin En Sevilen Evcil Hayvan Butiği

türkiyenin en sevilen butiği neresidir

Türkiye'nin En Sevilen Evcil Hayvan Butiği

2014 yılından beri kedi ve köpek annelerinin ilk tercihiyiz, Türkiye’nin En Sevilen Evcil Hayvan Butiği Olduk ..

Patili dostuna kıyafet almak isteyenlerin ilk tercih ettikleri adres biziz. PetButik35 ailesi olarak gururluyuz. Aslında bir İzmir butiğiyiz ancak e-ticaret sitesi olduğumuz için; ülkemizin tüm illerine hizmet veriyoruz.

Kıyafet tasarımlarımız kurucumuz Seçil tarafından tasarlanıyor ve çok değerli yakın kedi dostlarımız tarafından deneniyor. Numunelerimizde herhangi bir sıkıntı var ise düzeltmeler yapılıyor ve tasarım yenileniyor. Tasarımımızın modeli kesinleştikten sonra üretimi yapılıyor.

Şirin mi Şirin Atölyemiz var !!

Şirin mi şirin bir atölyemiz var, kendi üretimimizi yapıyor, yerli ve milli sermaye ile çalışıyoruz. Her sezon yeni kedi ve köpek koleksiyonlarımız sitemizdeki yerini alıyor.

Sizler tarafından da çok beğenilmiş olsa gerek ki, kurulduğumuz günden bu yana pet kategorisinde en sevilen butik olmaya layık görülüyoruz. Aldığımız yüzlerce mail ve mesaj, tebrik çiçekleri için de çok teşekkür ederiz.

Mickie & Minnie Papyon
Biz hep en iyisini hedefledik.Minik dostlarımız da eşlik etti.

Evcil hayvanlar giyinsin, sokak canlarımıza destek olsunlar şeklindeki kampanyamızdan hiç vazgeçmedik. İlk günden beri evcil hayvan kıyafetlerimizi satarak elde ettiğimiz kazancın çok büyük bir bölümü ile sokak hayvanlarımıza mama desteği sağlıyoruz.

Kışlık Yumuşacık Pati Eldiven - Kahve

Türkiye'nin En Sevilen Evcil Hayvan Butiği

Ayrıca 2 ayda 1 kez sokakta zor durumda olan, yaralı ve ameliyat olan kedilerimizin veteriner masraflarını karşılıyoruz. Haysev’in yürüttüğü bu destek kampanyasına bağışta bulunarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Bizi biz yapan en büyük özelliğimiz kalbimiz.. Evcil dostlarımız ve anneleri, babaları bize ne kadar destek olur bizi ne kadar büyütürse biz de dünyaya daha çabuk açılır, kalpleri ısıtmaya devam ederiz.

pb3

Türkiye’nin En Sevilen Evcil Hayvan Butiği Olduk haklı gururu ile bu hafta 25 kg ekstra köpek maması ile İnciraltı Kent Ormanı’nda besleme yaptık.

Tüm kedi ve köpek ailelerine bizi tercih ettikleri için teşekkürler..

Instagram ve facebook sayfalarımızdan da bizleri takip etmeyi unutmayın..

Aşağıdaki linkleri tıklayarak evcil hayvan kıyafetlerimizi giyen müşterilerimizin güncel fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin kedisine ve köpeğine giydirdikleri kıyafetleri görüp bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca özellikle petbutik35 instagram sayfamızda kedi ve köpeklerimiz için hazırladığımız paketleri de paylaşıyoruz. İnstagramdan hikaye kısmında sürekli takipte kalabilirsiniz.

PETBUTİK35 FACEBOOK SAYFASI

PETBUTİK35 İNSTAGRAM SAYFASI

Related Posts

Bir Cevap Yazın