Blog

Patili Dostlarımızla Bir Sene Daha Geride Kaldı

Patili Dostlarımızla Bir Sene Daha Geride Kaldı

Beş koca yıl oldu, dolu dolu patili dostlarımızla bir sene daha geride kaldı mutluyuz.

Petbutik35 ailesi olarak 5. yılımızı doldurmaktan mutluyuz, sizlerle kocaman bir aile olduk. Yüzlerce kedi ve köpeğe kıyafetlerimizi giydirdik, aksesuarlarımızdan taktık. Üstelik bunu yaparken sokak canlarımıza destek olduk. Her zaman, ilk günden beri petbutik35  olarak sokakta yaşayan kedi ve köpeklerimize mama desteği sağladık.

Gerek gönderilerimizin içine koyduğumuz minik dostluk mamaları ile, gerekse barınak ziyaretleri düzenleyerek bu mama verme olayımıza sizleri de kattık.

Her gün yaşadığımız mahalle başta olmak üzere, bir çok yerde sokak canlarımıza özellikle de kış aylarında mama yardımında bulunduk. Kışın onların bize daha çok ihtiyaçları var. Soğukta kalan kedi ve köpekler yeterli enerjiyi bulamazsa kendi vücutlarını ısıtamıyorlar.. Bu nedenle ekstra çaba göstermeliyiz..

Bizden alışveriş yaparak, gönül verdiğimiz bu işe destek olan tüm hayvan sahiplerine de buradan musmutlu yıllar dileriz.

Bu hafta yaptığımız 2 sürpriz çekiliş ile, şanslı kedi ve köpeklerimize PetButik35 ‘in 2019 koleksiyonundan oluşan özel setimizi ve ısırma çubuklarımızı gönderdik.

Güzel günlerde olsun, çekilişi kazanan ailelerimizi tebrik ederiz.

Yeni yıl bize umut dolu gelsin, hayvan hakları savunucularımız bizleri daha iyi temsil etsin, hiç bir canlımızın canı acımasın ve hayvanlara zarar verenler daha büyük cezalara çarptırılsın. Bu cezalar büyük olsun ki, hayvanlara zarar verilmesin.

Daha huzurlu bir ortam diliyoruz.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir