En Lezzetli Kedi Maması Hangisi

Kedi ve KÖPEKLERDE mama yememe problemi aslında kedi ve köpeklerin suçu değildir. Özellikle kediler çok gurme hayvanlardır. Kediler mama konusunda çok seçicidir. Bir kedi sahibi iseniz kendinizin mamayı beğenmesi mamayı çok severek etmesi sizin gerçekten çok mutlu olmanıza sebep olur.

Kediler mama konusunda ve kokular konusunda köpeklerden daha hassastır.

Kedilerin doyma hissiyati köpeklere göre daha iyidir. Bazı köpekler haricinde köpeklerin birçoğu ne yazıkki doyduğunu düşünmeyerek sürekli olarak ma tüketebilir. O nedenle köpek sahipleri sürekli önlerinde mama bırakacak bir beslenme yapmazlar. Gün içerisinde öğünleri böldükleri mamaları köpeklerin önüne sunarlar. Halbuki kedi sahipleri çok iyi bilir ki kedi doyma hissi yatına sahiptir ve ne zaman ne kadar isterse o kadar yer. Kediler araması güçlü ama aynı zamanda çok taze mamaları tercih ederler. Elbette Sokak beslenmesi yapan kedi ve köpek severler ilk olarak kedi ve köpek mamaları da fiyata bakarlar. Daha fazla kedi ve köpeği doyurabilmek amaçlı daha fazla mama alabilmek için tabii ki bütçemizi düşünmek zorundayız.

Ancak hiçbir içeriye sahip olmayan içinde gerçekten besleyici bir değer barındırmayan, vitamin mineral değerleri olmayan, kedi ve köpekler için herhangi bir protein değerine sahip olmayan Mamalar ne yazıkki tamamen çöpe atılmış para niteliğindedir. Sadece vicdanınıza atabilmek için almış olur bu mamaları sokaktaki aç olan kedi ve köpeklerin bile yemediklerine şahit olabiliriz. O nedenle size tavsiyemiz gerçekten protein ve enerji dengesi iyi aynı zamanda yine bütçenizi yormayacak kuru Mamalardır.

En Lezzetli Kedi Maması Hangisi

Gurur duyarak söyleyebiliriz ki %100 yerli üretim olan 15 kg ambalajlardaki Mr. Balky mamalarımız kedi köpekler için yeme garantilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.