Blog, Magazin

Yaz Düğünlerinin Vazgeçilmez Köpek Abiyeleri

2018 yılında da yaz düğünlerinin vazgeçilmez köpek abiyeleri PetButik35’te.

Evcil dostlarımız için hazırladığımız kreasyonlarımız çok beğenildi. Dişi köpek annelerinin en sevdiği modeller bizim butikte satılıyor. Özellikle prenseslere pembe renk giydirmeyi tercih eden kokoş annelerin sevdiği modelleri bir arada görmek mümkün.

Sırtında kocaman fiyonk detayı ve pileli etekleri ile dikkat çeken modelimiz geçen seneki Prenses Lolo modelimizden bazı esintiler taşıyor.

Pomeranian ve şivava ırkı köpeklerde daha çok tercih edilse de Yorki anneleri ve terrier sahipleri de bu modeli çok iddalı buuyor.

En özel günlerinde haklı olarak en sadık dostlarını, yavrularını da kendileri gibi süslemek isteyen ailelerin her zaman yanında olduk ve düğünlere, özel yemeklere, kokteyllere, nişanlara ve hatta mezuniyetlere kıyafetler yetiştirdik.

En unutulmaz anların kaydedildiği o muhteşem kamera kayıtlarında ve fotoğraflarında petbutik35 ailesi olarak sizlerle olduk.

Bu gibi abiye pet elbiselerimizin üstüne minik detaylı tokalar, bazen yakalar ve patikler de mevsime göre tercih edilebiliyor.

Kedilerimizi de elbette unutmadık.

Bir çok düğün sahibi anne, kedisinin de o gün şık bir elbise giymesini ve fotoğraflarda o şekilde yer almasını istiyor. Elbette kedilerimize de uyum sağlayan abiye modellerimizi alırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta beden ölçüsü..

Kedi ve köpeklerinize elbise – kıyafet alırken boyun, göğüs ve sırt ölçüsünü almalısınız..

Mutlu ve şık bir yaz geçirmek dileğiyle..

Related Posts

Bir Cevap Yazın