Sahilevleri Pet Shop Mağazamız Açılıyor

Öyle heyecanlıyım ki, kelimelere dökmek çok zor. 2014 yılından beri e-ticaret sitesi olarak siz değerli kedi ve köpek sahilerimize hizmet veriyoruz.

Üniversite 2. sınıftayken hayal ederek başlangıç yaptığım ve harekete geçirdiğim kedi – köpek kıyafetleri ve aksesuarları satış kanalımı, şimdi 2022 yılında geleneksel satış kanalı olarak bir mağaza ile sizlerin hizmetine sunacağım.

Hedeflediğim açılış tarihi, Eylül ayının ilk haftası. Kendi kedi ve köpek maması markalarım olan Mr. Balky pet food – MasterCat pet food – MasterCat kedi kumu markalarım ön planda olmak üzere; premium pet ürünleri çeşitlerinin tamamı mağazamda olacak.

Pet Shopumuzun Proje Mimarı Furkan Niziplioğlu, projemiz için haftalar süren ekip çalışması ile Türkiye’nin en özel Pet Shop projesine imza attı. Mağaza içinde modern dokunuşlarla göz yormayan ve mağaza içindeki alışverişi kolaylaştıran özel tasarımlara yer verildi.

Konseptimiz oldukça farklı ve hızlı / kolay alışverişi benimseyen mimariye sahip.

Detayları paylaşmak için kısa bir süre daha beklemede kalacağım, sürpriz de olsun istiyorum.

Bölge Bayiliklerini ve Tüm Çeşitlerini Bünyemizde Barındıracağımız Markalar

  • Trixie markasının Ege Bölgesi Yetkili Satış noktası.
  • Kong Kedi ve Köpek Oyuncakları Ege Bölge Yetkili Satış Noktası.
  • Farmina / ND Pet Food Ege Bölgesi Yetkili Satış noktası.
  • Proplan Ege Bölgesi Yetkili Satış noktası.
  • Royal Canin Ege Bölgesi Yetkili Satış noktası.
  • Lepus Ege Bölgesi Yetkili Satış noktası.
  • Reflex Ege Bölgesi Yetkili Satış noktası.

Sahilevleri Pet Shop Mağazamız Açılıyor

Çok heyacanlıyız, tüm heyacanımızla ve kalabalık ekibimizle yeni açılacak olan pet mağazamızda olacağız. Hem hayvan besleme uzmanlarımız, hem veteriner hekimlerimiz hem de profesyonel satış ekibimiz ile beraber tam kadro Sahilevlerdeyiz. Siz değerli misafirlerimizi kedi köpeklerinizin tüm ihtiyaçları için mağazamıza bekliyor olacağız.

Açılışta Starbucks; en lezzetli kahveleri ve tatlı ikramları ile beraber hizmet verecek. Starbucks kahvesi eşliğinde açılışta hem mağazamızı gezmek, hem de alışverişlerinizi yapmak için Narlıdere – Sahilevleri mağazamıza bekliyoruz.

Pet Paradise Plus ismi ile açacağımız mağazamızın konsepti Türkiye’de ilk !

Klasik pet shopların aksine market rahatlığında konforlu alışverişi ve içeride mükemmel ikramlıklarımızı tadarken alışveriş keyfi deneyimi sunacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.