Kediler Neden Tuvaletin Kapısında Bekler

Her kedi sahibinin hem çok mutlu olduğu hem de merak ettiği bir durumdur herhalde. Kediler değişik canlılar, hatta uzaydan geldiklerine dair bazı inanışlar var. (şaka tabii ki 🙂 )

Kediler kendi tuvalet ihtiyacını giderirken, savunmasız hissederler. Kediler tuvaletlerini yaparken kendilerini koruyamayacaklarını düşünüp çok zaman tedirgin de olurlar.

Bunun için sahibinin de kendini savunmasız hissettiğini düşünürler. Sahibi tuvaletteyken başına herhangi bir şey gelmesin ve kendini yalnız hissetmesin diye kapının önünde beklerler. Kediler, büyük kedilerle yakından akrabadır, her ne kadar evimizde aslan beslemiyor olsak da onların yakın akrabalarıyla beraber yaşadığımızı unutmamak lazım..

Kedilerin yaradılışında koruma içgüdüleri olduğu için kendileri neyden endişeleniyorsa sahiplerinin de aynı şeyden endişelendiğini düşünüp onları korumaya alırlar.

Kediler Neden Tuvaletin Kapısında Bekler

Kediler sahibini korumak için tuvaletin önünde dururlar.

Kediler tuvalet önünde, bir başkası gelip sahibini savunmasız yakalamasın diye kapı önünde dururlar!

Kedinizin en savunmasız anında onu rahatlatan %100 doğal bentonit ve tamamen topaklaşan / sıvı emme kapasitesi çok yüksek bir kumla onu ödüllendirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.