Blog, Magazin

Kasım Ayının İlk Çekilişi PetButik35’ten

Kedi ve köpeklere hediyeler dağıtmaya devam, kasım ayının ilk çekilişi PetButik35’ten geldi. Geçtiğimiz ay yaptığımız çekilişlere toplamda 4500+ kişi katıldı ve 4 set hediye kıyafet, papyon, yaş mama gönderdik.

PetButik35 ailesi olarak yaptığımız tüm çekilişlerimizde sokak canlarını unutmuyoruz. Çekilişi kazanan şanslı patili dostumuzun adına, sokaktaki beslememize ek mama koyuyoruz ve o hafta ekstra mama veriyoruz.

Düzenli sokak beslememize geçtiğimiz ay 5 kg kuru mama 15 paket de yaş mama ekledik. Sizler bizim patili selfie ve çekiliş yarışmalarımıza katıldıkça sokak canlarımıza da desteğimiz artıyor.

Bu sokak beslemelerimize destek amacımız, bizim gibi sosyal sitelerin örnek alınmasını sağlamak ve herkesin bizler gibi az da olsa beslemeler yaparak sokaktaki canlara hayat vermesini sağlamak..

 

Bu haftaki çekilişimize gelince, tüm kedi ve köpek anneleri/babaları katılabilir. Çekilişime katılmak çok kolay, instagramdan @petbutik35 sayfasını takip edip yarışma görselinin altına 2 arkadaşını etiketlemek. İşte bu kadar basit.

Cumartesi günü yarışmamızın kazananı hem resmi web siemizden hem de instagram sayfamızdan açıklanacaktır.

Kediler ve köpekler duyduk duymadık demeyin, instagram sayfamızı da takip etmeden geçmeyin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir