Blog

4 Şanslı Takipçimize Hediyeler Dağıttık

jack russel puppy with red bow

Eylül ayı sürprizimiz yine instagram hesabımızdan oldu, 4 şanslı takipçimize hediyeler dağıttık ..

Her ay farklı kampanyalar ve sürprizlerle karşınızdayız, bizi takip edenler her zaman kazanıyor. Duyurusunu yapmadık, çünkü sürpriz olsun istedik. İnstagramda @petbutik35 hesabımızı takip eden rastgele 4 şanslı takipçimize 100 TL değerinde hediye çeki kodu verdik.

Kodları alan evcil hayvan sahiplerimizden 3’ü köpek sahibi, 1’i de kedi annesi. Evcil dostları için sitemizden seçtikleri sevimli kedi ve köpek kıyafetlerini aldılar. Kargo ile gönderdik. Çok şirin hediye paketleri yaptık. Ayrıca bununla bitmedi, bu ayki sokak beslememize 4 şanslı takipçimiz adına da 1’er kg köpek maması ekledik. Sokak hayvanlarımıza desteklerimizi asla esirgemiyoruz.

PetButik35 sayfamızın ilk kuruluş gününden beri sokaktaki hayvanlarımıza verdiği desteği herkes bilir. Mutluyuz ki, her gün büyüyen ailemiz sayesinde daha çok sokak canımıza ulaşıyoruz.

Hedefimiz bu rakamları arttırırken yarattığımız farkındalık ile herkesin sokak hayvanlarına mama ve su vermesini sağlamak..

Kampanyalarımız bitmeyecek, takipte kalanlar için yine geleneksel selfie yarışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz. Herkesin yaz tatilini bitirmesini ve tekrar evlerine dönmesini bekliyoruz. Gelenekselleşen selfie yarışmalarımız her seferinde ne kadar güzel tepkilerle karşılaştı.. 6. yılımıza özel bu sene farklı paketler hazırlayacağız.

Heyecanla yürüttüğümüz evcil hayvan kıyafet butiğimiz artık yeni konseptine kavuşuyor..

Duyurusunu henüz yapmadık, çünkü yapım aşamasında olan bazı ürünlerimiz var. Tasarımları tamamlandı ve evcil hayvanlarımız için numuneler de ürettik. Şu anda deneme aşamasında olan yeni tasarımlarımız yakın zamanda lansmanda olacak.

Her ay yeni promosyon ve kampanyalarla sizleri mutlu etmeye devam, bu hafta 4 şanslı takipçimize hediyeler dağıttık ekim ayında da yarışmamız olacak..

Evcil hayvan bültenlerimiz ve müşterilerimizin tercih ettiği kıyafetleri paylaştığımız instagram sayfamızı mutlaka takip edin.

İNSTAGRAM SAYFAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Related Posts

Bir Cevap Yazın