Magazin

Ki – Ki Kedi Love Me Papyon Harika

Bu senenin modası kiss kiss derken ki-ki kedi love me papyon harika oldu Duman’a.

Duman kim mi? Bir evin biricik kızı. Dumaniko derler ona kısaca ve evin en değerli üyesidir, ailenin en nazılısı en miyavlayanı en tatlişkosu.

Duman’ın en sevdiği aktivite lazer oynamak ve domates taşımak. Evet doğru okudunuz, Duman ilginç karakterde bir kedi aynen sahibi gibi kendine has özellikleri olan muhteşem bir varlık. Domatesle oynayan kedi mi olur arkadaş derseniz oynuyor, inanın bana.

Evde bir o yana bir bu yana koşarken sahibi ona seslendiği anda cevap veriyor, bu durum değişmez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez. Tek aşkı sahibi ve onun tüm Duman deyişlerine bir kere aynı ses tonunda miyaaauuuv der ve hafif popo kaldırır (ilginç bir özellik daha)

Dumaniko, scottish fold ırkı bir dişi kedicik olduğundan ufak boyutlarda, yani ortalama 2 kg civarında. Sahibi onu çiftleştirmek istese de henüz beden yapısı birazcık ufak olduğundan o işi Duman’ın tüm baskılarına rağmen askıya almış durumdalar.

Evin şımarık çocuğu, geceleri sahibinin ayaklarını yalamayı, hatta işi abartıp azıcık diş geçirmeyi bile çok seviyor. Duman’ın bir de kuması var ki ahh onu hiç sormayın. Nerden geldi bu büyük kedicik ne güzel evin tek kedisiydi.

Sonradan aniden hem deee hiç sormadan eve gelen bu kedi, sahibinin birden bire gözbebeği olmuş, Duman’a ayrılan vakit azalmıştı.

Ne olacaktı şimdi? Bu kediye savaş açmayı denedi Duman önce, sonra baktı ki bu savaşı kazanmanın tek yolu var, o da barış ilan edip sahibini ortak kullanmak, Dumaniko da öyle yapmıştı.

İki kedi bir de sahip sarılıp uyumaya başladılar, beraber oyunlar oynanıyor, yatak keyifleri yapılıyordu.

Bir de Duman’ın çarşaf altı delirmesi vardı, ahh işte o harika bir şey, anlatılmaz yaşanır ama yine de bahsetmek lazım. Çarşafın altına girip üstteki insan etlerini ısırma kedi shark oyunu ısıranın ağzında kalıyor, kimin eti kimin cebinde gibi daha çoğaltılabilir oyun isimlerinden birini seçip oynanacak kıvamda diyeyim siz gerisini anlayın.

Duman’ın hikayelerinin devamı için başka bir blog yazımızda görüşmek üzere diyelim.

Bir de unutmadan söyleyelim, Duman sıkı bir PetButik35 müşterisi. Papyonu da elbette bizim butikten.

Related Posts

Bir Cevap Yazın