Haberler

Her Ayın 10. Müşterisi 2’li Kupa Kazanıyor

Her Ayın 10. Müşterisi Bizden 2’li Kupa Kazanıyor ..

PetButik35 ailesi olarak yeni bir kampanya daha yaptık. Uzun süre devam ettirmeyi düşündüğümüz bu kampanyamızın ilk kazananı Kemal Bey oldu. Kedisi Tarçın için sitemizden ilk kez alışveriş yapan Kemal Bey, Şubat ayında 10. müşteri oldu ve kendisine siyah ve beyaz renklerde PetButik35 kupaları gönderdik.

Paketini aldığında bizi arayarak teşekkür eden Kemal bey, kupaları iş yerinde kullanacağını ve çok beğendiğini söyledi.

Sevgililer gününe yaklaştığımız bu günlerde 2li kupalar biri sevgilinize biri size olabilecek şirin bir hediye. Bu kampanyamız 2018 Şubat’ta başlamış olup en az 6 ay devam edecek bir kampanyadır.

Evcil hayvan sahipleri ile iletişimimiz çok kuvvetli. Türkiye’nin her yerinden evcil hayvanlara ulaşıp sahipleri ile görüşüyoruz. Dolayısıyla sadece patili dostlarımız değil anne babaları da bizim için önemli.

Yakın zamanda Pet Butik 35 te daha çok evcil hayvan sahiplerine de yönelik eşyalar, kıyafetler görebileceğimizin sinyallerini vermiş olduk.

İzmir merkezli PetButik35 markamızın bazı ufak bayileri açıldı. PetShopların bir çoğunda bizim koleksiyonlarımızı görmeniz mümkün.

Hedefimiz, daha büyük bayiler açmak ve Tüm Türkiye’de alışveriş kanallarımızı genişletmek.

Kupa bardaklarımız dileriz uğur getirir.

Kedi ve köpek sahipleri tarafından bu kadar övgü almak ve 4 yıldır piyasanın lideri olmak bizim için gurur kaynağı. Kedi ve köpek anne babaları ile aramızdaki bağ gittikçe artıyor.

Geçtiğimiz senelerde kedili takvimler, köpekli atkılar ve tavşancıklı bardak altlıkları hediye etmiştik bu kez kupa ile devam ediyoruz.

ana sayfaya dönmek için tıklayın

Related Posts

Bir Cevap Yazın