Blog, Magazin

Bu haftaki Çekilişi Pamuk Kedicik Kazandı

Playful white cat lying belly up

Yarışmamız sonuçlandı Bu haftaki Çekilişi Pamuk Kedicik Kazandı çok mutlular..

Geçen haftaki çekilişimizi kazanan şanslı kedimiz Pamuk, hediyesini giymiş bize hemen güzel fotoğraflar göndermiş.

Pek bi yakışmış, tasarım köpek balığı modelli kıyafetimizi annesi hemen giydirip bizimle paylaştı. Üstelik bu hafta, hediyelere ek olarak yaş mama da gönderdik, sokak kedilerimize de 5 paket yaş mama Pamuk kedi adına dağıttık. Kedi kedinin mamasına muhtaçtır, biz de vesile olmuş olalım. Yarışmalarımızın bahanesine bizi örnek alıp sokaktaki yavrularımıza mama ve su veren tüm herkese de buradan teşekkür ediyoruz.

Evcil hayvan kıyafetleri sektöründe her zaman 1 numara olmanın verdiği güçle sürekli yarışmalar düzenlemeye devam edeceğiz..

Güzel ailemizi genişletmeye devam.. Kedi ve köpeklerin en sevdiği butik olmak büyük ir sorumluluk. Hem sürekli güncel kalmak, her 6 ayda bir kendi evcil hayvan koleksiyonumuzu çıkarmak..

Bizim ilk baştan beri yaptığımız en doğru iş ise evcil  dostlarımızı mutlu ederken sokak canlarımızı unutmamamız oldu. Kedi ve köpekler bizim kıymetlimiz.

Bu güne kadar 100’ü aşkın sahipsiz kedi ve köpeği de yuvalandırdık. Bu da bizim için çok özel .. Sokak hayvanlarımıza destek olmak ve sesimizi daha çok duyurmak için yaptığımız çalışmalara destek olan tüm hayvan severlere de teşekkürü bir borç biliriz..

Yarışmamıza yoğun katılım vardı, yine kediler ve köpeklerin kıyasıya yarıştığı harika bir yarışma oldu. Birbirinden güzel fotoğraflarla yarışmamız şenlendi.

Bembeyaz tüyleriyle bizi kendine aşık eden güzeller güzeli Pamuk da yarışmamızın 1.si oldu. Kendisini tebrik ediyoruz, harika iş çıkardılar.

Diğer katılımcılarımızdan da 5 şanslı tatilimize sürpriz hediyeler göndererek onları şaşırttık.

İzmir evcil hayvan butiği olsak da tüm Türkiye’ye gönderim sağlıyoruz. Dolayısıyla yarışmalarımız da sadece İzmir değil tüm Türkiye çapında oluyor. Hedefimiz tüm dünyaya satışlar gerçekleştirmek.. Dünyaya yerli üretim evcil hayvan kıyafetlerimizi daha iyi tanıtmak ve ihracat yapmak.

Bir sonraki yarışmamızda görüşmek üzere..

Anneciği de bize böööyle güzel fotoğraflar çekmiş..
Senin o güzel bakışlarını yerim annesinin güzel kedisiiii pisi aşkısı pontisi..

Bu haftaki Çekilişi Pamuk Kedicik Kazandı
Bu aradaaaa bu cicimiz de tamamen benim tasarımım ??‍⚕️ yerli üretim ? kendi üretimimiz, bizim markamız @petbutik35
Muhteşemmm olam sensin

bebişim benim.

Related Posts

Bir Cevap Yazın