Blog, Haberler

Ücretsiz Kargo İçin Ne Yapmalıyım

En çok aldığımız sorulardan biri de kargo bedelinin ne olduğu oluyor, peki ücretsiz kargo için ne yapmalıyım diyorsanız işte yanıtı:

2014-2017 yıllarında tüm Türkiye’ye Petbutik35’ten giden siparişlerin kargo bedeli sadece 4 TL idi. 2017 yılında bu kampanyamız kargo bedellerine gelen zamlar sebebi ile artık imkansız hale gelmeye başladı. Biz de standart bir kargo bedeli oturtmak için, aslında daha yüksek olmasına rağmen müşterilerimizi mağdur etmemek adına İzmir içine 7 TL ve diğer tüm illere 10 TL ye sabitledik.

Peki ücretsiz kargo için ne yapmalıyım diyorsanız, şu anda 150 lira ve üstü tüm alışverişlerde kargo bedelini biz ödüyoruz. Kedi ve köpekleriniz için bu limiti aşarak alışveriş yaparsanız kargonuz ücretsiz olacaktır.

Ayrıca geçtiğimiz ay instagram hikayemizde paylaşarak duyurduğumuz 3 farklı günde, 20 lira ve üstü tüm alışverişlerde de kargo ücretsiz yaptık.

Yani, evcil hayvanlarınıza kıyafet, tasma, aksesuar gibi ürünler alırken kargo bedeli ağır geliyorsa size bir tavsiyemiz, instagramdan @petbutik35 hesabımızı takip ederek güncel kampanyalarımızdan haberdar olmanız.

Şimdi alışveriş yapmak için PetButik35 ‘e gidip 150 lira ve üstü alışveriş yaparak kargo bedeli ödemeden ürünleri satın alabilirsiniz..

ana sayfaya dön

ücretsiz kargo için ne yapmalıyım

Bu konuda elimizden geldiği kadar kampanyalar düzenleyip özel günlerde, bayramlarda kargo bedelini düşürüyoruz.

Evcil hayvanlar bizim için çok önemli, kediler ve köpekler bizim için çok kıymetli. Evcil hayvanınıza yaptığınız tüm alışverişlerin belli bir kısmı ile sokak hayvanlarımıza mama alıyoruz ve özellikle akşamları bu mamaları sokakta dağıtıyoruz.

İlk günden beri sokak hayvanlarımıza tam destek sağlıyoruz bu koyda da bize yardım ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

 

Bir Cevap Yazın