Blog, Magazin

Selfie Yarışmasının Kazanan Patilileri İçin Ödüller Hazır

Sonunda beklenen an geldi selfie yarışmasının kazanan patilileri için ödüller hazır ..

Evcil hayvanların en sevdiği butik olmanın verdiği gurur ile, 7.sini düzenlediğimiz Patili Selfie yarışmamızın kazanan şanslı köpekleri belli oldu.

Queen ve Safari isimli dünya tatlısı köpekleri ile bizim yarışmamıza katılan Hami bey, 700+ katılımcı arasından çekiliş ile belirlendi ve yarışmamızı kazandılar.

Hami bey, güzel köpekleri ile patiler havaya yarışmamızda, köpeklerinin patileri görünerek çekmiş olduğu güzel fotoğrafı ile herkesin yüzünde güzel bir tebessüm bıraktı.

Yarışmamızın formatı her ne kadar selfie olsaydı da, 2 köpek ile hem fotoğraf çekip hem de bunun selfie olmasının ne kadar zor olduğunu tahmin edebildiğimizden, selfie olmayan bu fotoğrafı çekiliş ile belirlediğimiz için kabul ettik.

Yarışmamızı kazanan bu güzel 3’lüye kendi adlarına hazırlanmış özel Selfie Yarışması 1.si sertifikası ve yanında özel tasarım köpek kıyafetleri, köpek papyonları hediye ettik.

Hami bey ile yarışmadan hemen sonra iletişime geçerek yavrularının beden ölçülerini istedik ve köpeklerinin bedenlerine uygun tasarım kıyafetlerimizden gönderim sağladık.

Yarışmamızın en güzel yanı da sosyal sorumluluk projemizi bir kaç kişiye daha duyurmak ve herkesten bu davranışı beklemekti aslında..

Yarışmamızı kazanan şanslı patili ailemiz adına 5kg kedi mamasını sokak kedilerimize dağıttık.

Biz sokak hayvanlarına mama dağıtma işini zaten yıllardır sessiz sedasız yapıyoruz. Ancak bundan sonra biraz daha bu konuyu duyurup çevredeki arkadaşlarımızdan da aynı hassasiyeti göstermeleri için örnek olmaya çalışacağız..

Sokak hayvanlarımız bizim için çok değerli. Dilerim sokaklarda yaşamlarını sürdürmeye çalışan kedilerimiz ve köpeklerimiz için bir kap su, bir tas mama olayını herkes yapar.

Özellikle soğuklar gelmeye başladığında yeterli enerjiyi bulamayan kedilerimiz azıcık mama yiyemedikleri için hayatlarını kaybetmezler….

Selfie Yarışmasının Kazanan Patilileri İçin Ödüller Hazır

Bir sonraki selfie yarışmamızda görüşmek dileğiyle…

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Related Posts

Bir Cevap Yazın