Haberler

PetButik35 Her Ay En Çok Beğenilen Ürünleri

Mevsim değişiklikleri ve renklerin modaya uygunluğu ile sürekli değişen ürün çeşitliliğimizi PetButik35 her ay en çok beğenilen ürünleri sizlere sunmaya başladık.

Her ayın başında yayımladığımız dergimizde ve internet sayfamızın girişindeki alanda ‘o aya’ ait en çok satanlar listesi hazırlıyoruz. Petbutik35 ailesi olarak sizlere her zaman yenilikçi ve değişken modaya uygun, hava şartlarını dikkate alarak evcil hayvan kıyafetleri sunmaya devam ediyoruz.

Kedi kıyafetleri ve köpek kıyafetleri başta olmak üzere; evcil hayvan aksesuarları, kedi atkısı, köpek şapkası, kedi takıları gibi minik ürünlerimiz de sizlere özel tasarımları ile web sitemizde.

Bu ay, PetButik35’te en beğenilen ürünlerimiz pırlanta taşlı pembe kedi tasması, kot – tül yıldızlı tütü kombinli mini elbise, köpek tasma aksesuarı ve kombin anahtarlık seti, şanslı patili takısı, içi polar-dışı su geçirmez puf mont oldu.

Evcil hayvan kıyafeti sektöründe emin adımlarla ilerlerken sizleri tüm yeniliklerimizden haberdar etmek için bloğumuzu takipte kalın, sevgiyle kalın.

 

https://www.petbutik35.com

 

 

Related Posts

Bir Cevap Yazın