Pet Paradise İzmir’in En Büyük Petshopu

Petbutik35 ailesi olarak, 2014 yılından bu yana, tüm kedi ve köpek sahiplerinin gönüllerinde taht kurmayı başardık. İzmir’in ve tüm Türkiye’nin en sevilen pet butiği olduk. Yıllardır sizlerin bize olan güveni sayesinde; her geçen gün kendimizi yenileme fırsatı bulduk.

Bu sene 2022 yılında; sizlerin de bildiği üzere; farklı alanlarda atılımlar yaptık.

Petbutik35’in kendi markaları olan MasterCat & Mr. Balky ile kedi ve köpek maması sektörüne güçlü bir adım attık. Bu anlamda hem ihracatlarımız ile hem de kendi ülkemizdeki markalaşma sürecimizde bazı güzel işbirlikleri yapıyoruz.

İsmimizin de 35 ‘inden anlaşılacağı üzere; PetBUtik35, İzmir merkezli kurulmuş bir firma. İlk depolarımız, ilk ofislerimiz hep İzmir’den.. Şimdilerde Türkiye’nin 5 farklı bölgesinde depolarımız olsa da; İzmir hala gözbebeğimiz konumunda.

Kendi şehrimizde, İzmir’in en önemli noktasında yer alan PetParadise Petshop ile güzel bir işbirliği yapmaya başladık.

Mr. Balky & Mastercat kedi ve köpek mamalarımızı, ayrıca kendi markamızdaki süper premium MasterCat kumlarımızı İzmir’de direkt olarak satın alma yapabileceğiniz bir noktamız oldu. Pet Paradise, 25 senelik pet market geçmişi olan, ticaretini oldukça kaliteli bir şekilde yürüten kaliteli bir işletmedir.

İzmirli iseniz mutlaka PetParadise’ın güleryüzlü hizmetinden faydalanmışsınızdır. Eğer bugüne kadar tanışmadıysanız, mutlaka siz değerli patili sahiplerimizi kahvemizi içmeye; ya da serinlemek için serin bir soda içmeye pet marketimize bekliyoruz.

PetParadise, tüm kedi ve köpek maması markaları çeşitleri ile sektörün en büyük marka yelpazesini bünyesinde barındırıyor.

PetParadise PetShop’un sahibi Tolga Karaduman, bizimle yapmış olduğu iş birliği ile, tüm Ege bölgesinde kedi ve köpek mamalarımızın, ayrıca kedi kumlarımızın bölge distribütörü olmuştur. Bu yapmış olduğumuz işbirliğimizin yıllar boyunca devam etmesini diliyoruz.

Pet Paradise İzmir’in En Büyük Petshopu

Kedi ve köpekler için tüm oyuncak modelleri, mamalar, kumlar, yataklar, tırmalama tahtaları, tırmanma kuleleri ve daha fazlası için sizleri PetParadise’a bekleriz!

Adres; Korutürk, Mithatpaşa Caddesi No:221/E D:No:221/E, Mithatpaşa Cd. No:221/E D:No:221/E, 35330 Balçova/İzmir

Biz Petparadise & PetButik35 işbirliğimizle, kendi ilimizde düzenli olarak sokak hayvanları besleme organizasyonları yapıyor ve sokak canlarımıza elimizden gelen desteği sağlıyoruz.

Zaten petshopumuzu ziyarete geldiğinizde kapımızdaki can dostlarımızı da sevmeden geçemezsiniz. ❤️

2 Responses

  1. Yavru köpek için çiş külodu varmıdır acaba

    1. Merhaba, e-ticaret sitemizde yok ancak izmir’deyseniz petshopumuzda mevcut. Tedarik edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.