Blog, Haberler

Patiler Havaya Ödülleri Kapmaya

Bayrama özel 7. geleneksel PetButik35 Selfie Yarışması patiler havaya ödülleri kapmaya için start verdik. Bugün yarışmamızın ilk günü ve tüm evcil hayvan sahipleri tarafından yoğun ilgi ile karşılandı..

Yarışmamıza katılmak için yapılması gereken şey; patisi görünen kedi ve köpeğiniz ile bir sefil çekip #petbutik35 etiketi ekleyerek paylaşmak. İşte bu kadar basit, profiller gizli ise elbette göremiyoruz ve yarışmaya katılım sağlanamıyor onun dışında dikkat edilmesi gereken pek de bir şey yok açıkçası:))

 

Bugün 3 saatin içinde 40 yarışmacımızın fotoğrafını reposu ettik ve yarışmamız son gaz devam ediyor..

Belli bir sıralamaya göre kedi ve köpeklerimizin postlarını paylaşmayı sürdürüyoruz.

Birbirinden güzel kedicik ve köpükler geliyor, patileri gördükçe daha da mutlu oluyoruz..

Yarışmamız, bayramdan sonraki pazar günü sona erecek (23.59)

Bu saate kadar yapılan paylaşımları biz de kendi hesabımızda paylaşarak herkesin görmesini sağlayacağız.

Yarışmamıza katılan tüm katılımcı patili bebeklerin instagram isimlerini web üzerinden bir çekiliş sayfasına ekleyeceğiz veeee kazananı rastgele belirleyeceğiz.

Kazanan şanslı patili bebişimiz bizden; kendi bedenine uygun özel tasarım PetButik35 kıyafeti ve kendi adına düzenlenmiş Bayram Patisi Sertifikası kazanacak.

Bununla bitmedi tabii ki, kazanan dostumuzun adına sokak kedileri için 5 kg mama dağıtılacak ve bunun paylaşımı da tüm sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır..

Sokak canlarımıza zaten PetButik35 ailesi olarak düzenli mama bağışında bulunuyoruz.

Gerek barınaktaki canlarımız olsun gerek sokakta yaşamını sürdürmeye çalışan kedi köpük hatta kirpi arkadaşlara bile mama veriyoruz..

Bu yarışmamızda da sosyal sorumluluk projelerimize dikkat çekip belki bir iki patiseverimizi etkiler ve onları da harekete geçiririz diye bu konuya değinmek istedik.

Kedi selfileri ve köpek selfilerimizi bekliyoruz.

7. Selfie yarışmamızı düzenlemekten de gururlu ve mutlu olduğumuzu söylemek isteriz:) Bol katılımlı, bol eğlenceli bir yarışma olsun..

Köpekli Selfieler Geliyor

Related Posts

Bir Cevap Yazın