Sağlık

Lezzetli ve Kaliteli Kedi Maması

yetişkin kediler için mama 15kg
mr balky köpek maması

Lezzetli ve Kaliteli Kedi Maması

Kedi maması seçimi çok önemlidir. Kedilerin ömür boyu sağlığını koruyarak, mutlu bir hayat sürmesi için gerekli olan şartları sağlamalıdır. mama seçimi, hem bütçenizi hem de kedinizin hayat kalitesini yakından ilgilendirir. Mr. Balky, Türkiye’de üretilen, %100 yerli bir kuru mamadır.

Kedilerimiz için, kedi uzmanları tarafından özenle formülize edilmiş, 8 senelik bir Arge ve tecrübenin sonucu 2021 yılında ortaya çıkmış premium bir mamadır.

Mamalarımızın içeriğinde, lif kaynağı olarak balkabağı kullanıyoruz. Bunun sonucunda, kediler mamayı tüketirken çok severek ve iştahla tüketiyor. Mr. Balky mamalarının üretiminde kullanılan hammaddelerin tamamı özenle seçilip, laboratuvar ortamında hassas analizlerden geçerek kabul görür.

Kedi maması, gerçekten hassasiyet isteyen bir iştir. Sadece lezzet değil, içerik ve vitamin mineral dengesi de çok önemlidir!

Mr. Balky yetişkin kedi mamasının taneleri, yetişkin bir kedinin diş yapısına en uygun şekilde tasarlanmıştır. Kediler, Mr. Balky ‘i tüketirken dişlerinin kenarlarında artık kalmaz. Dişlerini temizlemesine yardımcı olan Balky taneleri, aynı zamanda diş taşı oluşumunun da önüne geçer. Bizim için mama tanelerinin yapısı bile(!) çok önemli..

Lezzetli ve Kaliteli Kedi Maması

Kedi beslenme uzmanları tarafından özel formül edilmiş mamalarımızın içeriğinde; teknolojik özel bir maya bulunmaktadır. Bu sayede kışın soğuk günlerde, kedilerin yağlanmadan, vücut yapısını korumasına ve gerekli enerjiyi almasına vesile olur.

Kedilerin damak tadına uygun, sizin de gönül rahatlığıyla kedinizi besleyebileceğiniz nitelikte bir mamadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.