Genel

Kedim Mama Beğenmiyor

Dry kibble pet food. Kibble for dog or cat.

Kediler neden mama beğenmez? Kediler çok gurmedir.

Mama seçimi konusunda kediler çok hassastır, eğer bir kediniz varsa, onun önüne en taze ve en iyi mamayı koymakla mükellefsiniz. Çünkü kediler, bayat mamayı hemen anlar ve asla istemezler.

Kendiniz gibi düşünün, kedi maması seçerken baktığınız şeyler nedir? Mama seçimi yaparken fiyatı yüksek olan kedi maması daha mı iyidir sizce? Ya da en bilindik markalar en iyi mama mıdır?

Kedi maması seçimi çok önemli ! Kedi mamasını seçerken ilk bakacağınız şey; mamanın üretim tarihi olmalı ! Genellikle mamalarda son tüketim tarihi yazsa da üretildiği tarih pek yer almaz. Özellikle ithal mama alırken en çok dikkat etmeniz gereken durum bu olmalı. Mama, ülkemize gelene kadar bir süreçten geçiyor ve tazeliğini kaybetme riski artıyor. Yerli kedi maması alırken de içeriklerine mutlaka dikkat edin. Kediler neden mama seçer?

Mr. Balky kedi maması ve Master Cat kedi mamaları, yüzde yüz yerli pet mamasıdır. İçerikleri ve rasyonları, özenle; alanında uzman veteriner hekimlerce hazırlanmıştır. Pet food serimizi siz tüketicilerimize ulaştırırken en çok dikkat ettiğimiz konu ise zaman !

Hızlı sevkiyat ve fabrikadan çıktıktan kısa bir süre sonra tüketici ile buluşan taptaze kedi ve köpek mamalarımız henüz buharı üstünde ! Peki kediler neden mama seçer? Bu sorunun cevabı, kedilerin keskin burnunda saklı !

Kedi patili canlarımız için Mr Balky kedi maması tercihi yaparken yetişkin mi yavru mu olduğuna dikkat edin.

Master Cat serimizde, kısırlaştırılmış kedi maması, gurme serisi kedi maması, hassas yavru kedi maması gibi seçeneklerimiz bulunmakta.

Kedinizin ırkı ne olursa olsun; scottish food, British short hair, tekir kedi, sarmal, Norveç orman kedisi, exotic short hair …. Tüm kedi ırklarında Mr Balky ve Master Cat pet food serisi uygundur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir