Çalışma ortamımın güzelliği işime de yansıyor.

Kedi kumu sürecimiz başladığından beri heyecanım katlanarak arttı. Her yeni ürün ayrı bir başlangıç benim için.

Bu süreçte farklı fikirler ve yeniliklerle de patili sahiplerimizin hayatında olmaya devam edeceğiz. Fotoğrafta yan tarafta detayda bir MasterCat kot çanta görülüyor. Yakında bir sürpriz gelebilir.

(Tamamlandığında hem fikrin sahibini, ortaya çıkış hikayesini hem de yeniliklerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağım.)

Heyecanıma ortak olduğunuz için memnunum, kedi sahiplerimizin kedi kumumuz ile tanışması benim için çok önemli, ürünümüze olan güvenim sonsuz, dolayısıyla deneyen herkesin vazgeçilmezi olacaktır.

Çalışma ortamımı güzelleştiren bitkilere ve bana motivasyon sağlayan mesajlar atan yorumlar yazarak destek olan sizlere de çok teşekkür ediyorum.

Çalışma ortamınızı değiştirme şansınız varsa, yani mobil olabiliyorsanız biraz daha şanslısınız. Bazen farklı bir kafede bir çay molası eşliğinde bilgisayarınızı alıp moralinizi yerine getirebilirsiniz.

Evden çalışanlar iyi bilir ki, her gün birbirinin aynısı olmaya başladığı o ortam, bir süre sonra sizi boğmaya başlayabilir. Çalıştığınız ortamı düzenli tutmak, belki ufak bir temizlik yapmak ve ortamda minimalistleşmeye gitmek sizin modunuzu bir anda değiştirecektir.

Bu ufak değişiklikleri yaparken vaktinizi çok almayacak şekilde, bazı mobilyaların yerlerini değiştirebilirsiniz.

Konuya nasıl başladık?

Home Office Çalışanlara Motivasyon Önerileri demiştik değil mi?

Bu önerileri verirken benim de bir Home office çalışanı olduğumu söylemek isterim. Hem de her sabaha mükemmel bir motivasyonla başlayan bir birey olarak, bence bu bloğu yazmayı en çok da ben hakettim 🙂

Siz de benim yazılarımı okuyan değerli okurlarım olarak benim minik sırlarımdan faydalanabilirsiniz o halde !

Çoğu zaman evde olamıyorum, seyahat yoğunluğum yüzünden bilgisayarım ve ben neredeyse haftanın 3 günü ayrı bir şehirdeyiz. Ancak bu zamanlarda bile evimde olduğum anlardan özlediğim şey elbette ki BAL HANIM. Kendisi benim biricik kedim olur. Kediler evde insanın stresini alan ve insana huzur veren varlıklardır! Aksini düşünenler, buradan yavaşça uzaklaşabilir. Malum, bir petblogtasınız!

Her şeyi bir kenara koyuyorum, Home office çalışanlarının bence motivasyonunu en çok bozan şey kıyafet! Kıyafet meselesi önemli arkadaşlar. Evet rahat giyinmek çok önemli çok değerli, insana gerçekten rahat hissettiriyor.. Ancak ve ancak şunu söylüyorum ki; kıyafetlerin değişmesi, kıyafetlerin insana iyi hissettirmesi konusu, kıyafetin kokusu bile ! insana iyi geliyor. Yani, kendimiz için bile olsa bazen giyinmeliyiz. Mutlaka bu konuyu gözden geçirin derim.

not: Kadınların başka kadınlar için giyindiğini duymuştum.. 🙂 Aramızda kalsın ama erkekler için değil kadın, kadın için giyiniyormuş.

Kadın genelini anlamak zor belki ama, ben kendim için giyiniyorum !!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.