Blog

En Anlamlı Sevgililer Günü Hediyesi

En Anlamlı Sevgililer Günü Hediyesi

Duyduk duymadık demeyin, en anlamlı sevgililer günü hediyesi nedir diyenlere duyurulur. Sokakta yaşayan aç bir kedinin karnını doyurmaktan daha anlamlı bir hediye olabilir mi?

Bu sevgililer gününde kız/erkek arkadaşına hediye almak yerine, pet maması satan bir yerden mama al ve sokak kedilerine ver. Bu sene sevgililer gününde kalbin ısınsın.

Aç bir kediyi doyurmak kadar güzel bir hareket olabilir mi? 2019 sana şanslı gelsin, sevgilin yoksa da üzülme, yine git mama al, sokak kedileri sana en güzel sevgiyi verir. İçindeki aşkı, sevgiyi ve şefkati onlarla paylaş. Gülümseme garantili..

 

Başımızın derdi 14 şubat yine geldi çattı, en anlamlı sevgililer günü hediyesi nedir diye düşünmene gerek yok. Gidip bir paket mama al, sevgilinin elinden tut ve sokakta gördüğün bir kediyi besle.. Bak gör ortam nasıl da ısınıyor, nasıl da yumuşuyor kalpler.

Sevgilinin gözlerindeki kalp emojileri sana gelsin 🙂

İçin sıcacık olsun, kediler her zaman mutluluk verir. Biliyor musun?

Hayvanları sevmek ve onlarla vakit geçirmek mutluluk hormonu salgılatıyor. Ben uydurmadım, bilimsel olarak açıklandı. Hele bir de kedileri beslerken çıkan gırr gır seslerini dinlemek.. Onu hiç söylemiyorum bile..

Kedilerin mutluyken ve huzurluyken çıkardığı gırlama sesinin kabe iyi geldiği, beyni rahatlattığı söyleniyor.

Evinde kedisi olanlar bilir, kedin fırlıyorsa her şey yolundadır, doğru yapmışsındır bir şeyleri. Ya istediği bir mamayı vermişsindir ya kedini doğru açıyla taramışsındır ve onu sevindirmişsindir. Bir şekilde o kedi mutludur ve o ses muhteşem derecede seni de mutlu eder.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir