Blog

Dünya Kediler Günü Kutlu Olsun

kediler günü ne zamandır

Her sene coşkuyla kutladığımız dünya kediler günü kutlu olsun dedik ve hediyeler dağıttık.

17 Şubat’a özel olarak, 59 TL ve üzeri tüm siparişlerimizde kedilere özel kafeste fare oyuncağı gönderdik. Müşterilerimiz, güzel sürprizimize bayıldı.

Instagram hesabımızdan bizi takip eden ve duyuru hikayemize yanıt veren 3 şanslı kedi sahibine de hediyemizden gönderdik.

Petbutik35 olarak, kedi ve köpeklerimiz için çalışıyor, onları mutlu etmeye devam ediyoruz.

Dünya kediler günü kutlu olsun derken sadece evde yaşayan kedilerimizi mutlu ettik dersek bize yakışmazdı.. Biz de bu özel günde, her zaman yaptığımız gibi sokak kedilerimize mama dağıttık. 17 Şubat’a özel olarak 15 kg yavru kedi maması ve 15 paket yaş mamayı İzmir’li 2 takipçimiz ile beraber sokak kedilerimiz için dağıttık.

 

Bir çok anne kedimiz ve yavru kedimizin her gün düzenli olarak mama desteğine ihtiyacı var. Tüm merhamet sahibi dostlarımızı bu güzel eyleme davet ediyoruz.

Kedilerimiz ve köpeklerimiz özellikle kış aylarında zor şartlarda hayatta kalma mücadelesi veriyorlar.. Bu nedenle biz insanlara ihtiyaçları var..

Sokaktaki patili dostlarımıza her zaman destek verdik, destek olmaya devam edeceğiz..

 

Dünya kediler gününe gelince.. Kedi sahibi olanların çok iyi bileceği bir şey vardır ki, 1 gün değil her gündür kediler günü.. Kedilerimiz bizim canımızdır.

Ben de bir kedi annesi olarak, hayatımın en değerli parçasına dünyaları versem azdır.

Kediler, sahibinin mutluluğunu hisseder, üzgün olduğunu anlar..

Neşeliysen kedin de neşelidir, sen üzülürsen kedin de üzülür.. Evin neşesidir kedi. Kedisiz ev olur mu hiç?

 

Related Posts

Bir Cevap Yazın