Haberler

Büyük Irk Köpek Kıyafetlerimiz Stoklarda

Petbutik35’te beklenen an; büyük ırk köpek kıyafetlerimiz stoklara girdi sonunda.

Evcil hayvan kıyafetleri butiğimiz, ilk açıldığı günden beri küçük ve orta ırk köpeklere ve kediciklere uygun kıyafetler üreterek satışını yapmaktaydı. 2018 yılında sürpriz bir gelişme ile büyük ırk köpekler için de kıyafet satışına başladık.

30-45 kg evcil dostlarımız için de kıyafet giymenin bir yerde ‘ihtiyaç’ haline gelmesi, müşterilerimizin ısrarı üzerine büyük patili dostlarımız için de yavaş yavaş kıyafetler satmaya başladık.

2018 yılında ilk hedefimiz, büyük ırk dostlarımıza çeşitli kıyafetler, yağmurluklar ve ayakkabılar sunmak.

Her zaman söylediğimiz gibi, bizim önceliğimiz tüylü dostlarımızın sağlığı ve rahatı. Her zaman görsellik; bizim için ikinci planda kalıyor. Evcil hayvanlar, sokakta yaşayan patililerden biraz farklı olarak ev ortamına adapte olduklarından kıyafete ihtiyaç duyuyorlar.

Büyük ırk köpekler için de bu durum geçerli tabii ki. Büyük ırk köpekler için ilk başta polar-penye-likralı penye karışımı çok yüksek kalite standartlarına uygun kıyafetlerimizin satışı başlamıştır.

Kapişonlu, kolları özel uzunlukta, kolay giydirilebilir olması için önden çıt çıtlı kıyafetimize ilgi, şimdiden büyük.

Bu senenin sonunda büyük ırk koleksiyonumuzu da hazırlayıp toptan ve perakende satışa sunacağız. Dileriz küçük ve orta ırk patililerimizden gördüğümüz ilgiyi, büyük ırk dostlarımızda da yakalarız.

Related Posts

Bir Cevap Yazın