Blog

Kedim ve Ben Avm’de Çantamızla Geziyoruz

İzmir Balçova Kipa alışveriş merkezinde kedim Bal ve ben 2.30 saat boyunca gezdik. Bal hiç sıkılmadı ve yorulmadı, meraklı bakışlarla etrafı inceledi.
Yaklaşık 2.30 saat boyunca gezdik ve Bal kendisini hiç rahatsız hissetmedi.
Tüm alışveriş merkezlerine bizim çantalarımız ile girebilirsiniz demiştim daha önceki yazılarımda da hatta geçen defa İzmir Agora avmde Bal ile bu kez kedi ana kucağı ‘nda gezmiştik ve fotoğraflar paylaşmıştık.

Bu konu ile ilgili çok fazla soru aldığım için özellikle anlatmak istedim, alışveriş merkezlerine kedi ve köpekleri çantasız sokmak tamamen yasak, yani tasmayı taktım gezelim olayı yok malesef. Kucağımda dursun gezelim ona da izin vermiyorlar. Ben de böyle bir çözüm yolu buldum kendime, ana kucakları ve sırt taşıma çantası ile avmlere almak zorundalar hem de biricik yavrum hiç rahatsız olmuyor. Biz zaten avmye Bal ile gezmeye gidiyoruz onu sert bir taşıma çantasına koyduktan sonra Bal’ın orada olmasının bir anlamı yok. Ama böyle etrafı görebildiği, kendini güvende hissettiği, benim ona her an sarıldığım çantalarla gezmek hem keyifli hem de rahat.

Biz Bal’la bu kadar keyif aldık, defalarca denedik ve her zaman da gezmeye devam ediyoruz, o zaman siz de biricik patili dostunuzla alışveriş merkezlerinde özgürce dolaşabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten evcil dostunuzun bedenine uygun ve sizin de modelini beğendiğiniz çantayı / ana kucağını alıp hemen gezmeye başlayın.

Bizim bu kullandığımız çanta modelinde evcil dostumuzun sadece kafası dışarda kalacak şekilde tasarlanmış yani kolları kuyruğu bacakları da çıksın derseniz ana kucağı modellerimize yönelmelisiniz.

Benim Bal bu çantayı daha çok seviyor, kafasının çıktığı yeri istediğim kadar ayarlayabiliyorum ama ben oldukça geniş bırakıyorum istediği kadar uzatıyor kafasını..

Siz ister fanuslu modelimizden alıp dışarıdan kimsenin temas etmemesi için en güvenli olan çantayı seçin, ister en havadan olan ana kucaklarından isterseniz bu kafa çıkarma pencereli olan çantamızdan seçin hepsinden memnun kalacağınızdan eminim.

Çantanızı seçerken renklerine dikkat edin, en çok hangi rengi ve deseni sevdiyseniz, kıyafetlerinize en çok hangisinin uyacağını düşünüyorsanız o modeli almanızı öneririm, sonuçta bizim bir parçamız olan evcil dostlarımızla uyumlu olmak harika hissettiriyor.

Köpek ve kedi ana kucağı modellerimiz şimdi yaza uygun.

Keyifli alışverişler dileriz..

https://www.petbutik35.com/urun-kategori/pet-tasima-cantalari/

Related Posts

5 thoughts on “Kedim ve Ben Avm’de Çantamızla Geziyoruz

 1. İdil Fadıllı dedi ki:

  Ben avm de böyle birini görsem koşar sarılırım bu nedir yaaa muhteşem bi şey biz de istiyoruuuuz.

 2. Ozan tepebaşı dedi ki:

  Bizde ana kucagiyla kedimizle AVM ye girdik fakat bir sure sonra güvenlik bizi dışarı çıkarttı kale center dan

  1. secily dedi ki:

   Merhaba Ozan Bey, Kale Center İstanbul’da bir AVM sanırım.. Biz İzmir’de tüm avmlere kedimizle beraber ana kucağıyla giriyoruz. Market ve yemek satılan yerler haricinde hiç bir sıkıntı da yaşamıyoruz.
   Kipa, Agora avm, Tepe Home, Koçtaş, Konak Pier, Mavi Bahçe sürekli gittiğimiz AVM’ler arasında. Aynı şekilde müşterilerimiz de köpeklerini ana kucağında gezdiriyorlar.

   Çok üzüldüm böyle bir olay yaşamanıza..

   1. Refi dedi ki:

    Bizde az önce denizli teras park avmye 2 kglik yorkimizle gittik üstelik ana kucağı çantasının içindeydi güvenlik yasak burası özel mülk sahibi var bu avmnin dedi çok yazık dedim izmir ve istanbulda böyle bir yasak yok çok sinirlendim eve döndüm. Bu avmyi her platformda deşifre edeceğim….

    1. secily dedi ki:

     Ne kadar üzücü bir durum. Biz İzmir’de neredeyse tüm avmlere kedimiz ve köpeğimiz ile ana kucaklarımızda giriş yapıyoruz.
     İstanbul’da da aynı şekilde müşterilerimizden hep avm’lere girebildiklerini duyuyoruz..
     Umarım tüm alışveriş merkezleri, kedi ve köpeklerimiz için revizyon yapar ve patili dostlarımızla gezmek daha kolaylaşır..
     Yaşadığınız can sıkıcı olay için üzgünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir