Haberler

4. GELENEKSEL SELFİE YARIŞMASI BAŞLADI

YARIŞMA ŞARTLARI ve KATILIM KOŞULLARI:

  1. Yarışmamıza katılmak için kedi, köpek veya tavşan ile çekilmiş ‘selfie fotoğrafınızı’ instagram hesabınıza yükleyerek, fotoğrafın açıklama kısmına #petbutik35 ve @petbutik35 etiketlerini eklemeniz gerekmektedir.
  2. Yüklediğiniz fotoğrafları görebilmemiz için instagram hesabınızın gizlilik ayarlarının açık olması gerekir.
  3. Paylaştığınız fotoğrafın yarışmaya katılımının sağlanması için PETBUTİK35 hesabında repost edilmiş olması gerekir.
  4. Katılımların kabulünü sosyal medya uzmanımız yapmaktadır, yarışmaya uygun olmadığı düşünülen fotoğraflar repost edilmediği gibi yarışmaya katılmış sayılmaz.
  5. Yarışmamızın kazananı, Özgün Reklam Ajansı editörü ve sosyal medya uzmanlarımızdan oluşan değerli jürimizce belirlenecektir.
  6. Selfie yarışmamızın ödülü,  yarışma birincisi olan patili dostumuzun bedenine ve ırkına uygun seçilen tasma, kıyafet, oyuncak gibi bir paketten oluşacaktır.
  7. Yarışma katılımı 11/09/16  ile  16/09/2016 tarihleri arasındadır.
  8. Birinci olan şanslı patilimizin ödülleri, evine kargo bedeli ödenmiş olarak gönderilecektir.
  9. Yarışmada 1. olan fotoğraf; 1 ay boyunca www.petbutik35.com internet adresinde büyük reklam alanında yayınlanacaktır.
  10. Yarışmamızın asıl amacı eğlenmek, hayvan sevgisini biraz daha aşılamak ve güzel karelerle instagram sayfamızı donatarak kalpleri yumuşatmaktır. Yarışmamızda çirkin sözlere ve nefret şiddet içeriklerine asla yer yoktur. Hayvanları sevelim, koruyalım onlar bizim canımız…

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir